Hakkımızda

Günümüz dünyasının önde gelen kahramanları kitaplardır. Kitaplar insanlar gibidir. Emin ellerde ve emin yerlerde güvende olur ve gelişmelerini sürdürürler. Her kitabın özü bir fikirdir ve fikirlerin bereketli toprağı olan PİKANGURU yaklaşık yirmi yıllık birikimini artık sizlere ulaştırma kararını alarak öğrencilerin güvenerek kendilerini emanet ettiği ve büyüdüğü bir yayınevi olmanın haklı mutluluğunu yaşamaktadır.

 

Eğitimden öğretime, dostluktan rehberliğe kazanım oluşturarak hedefe odaklanmayı sağlayan bir yayıneviyiz. Eksiğinizi biliriz ve ona göre sizi yönlendiririz. Derdinizi daha siz söylemeden biz tedbirleri alır yayınlarımızı ona göre oluştururuz. İlköğretimden liseye tüm kademeler için fikirleri olan bir yayıneviyiz.

 

Korumacıyız.

Ülkemizdeki pek çok yayınevi,

ağzıyla nesli tükenmek üzere olan kuşları tutarken, biz yıllardır eğitim ve öğretimin  “doğasını” korumak için uğraşıyoruz.

 

Doğrucuyuz.

Doğru konuşuruz, doğru yazar, doğru yolu tercih ederiz.

Yıllardır yaptığımız gibi işimizi, doğrudan ödün vermeden iyi yapmak için çalışırız.

 

İşimizin en motive edici tarafı kazanmak için size kazandırmak zorunda oluşumuzdur (halı saha maçları hariç). Evet size bir sınav kazandırmak zorundayız, hayatı kazandırmak zorundayız ama kaybedilmiş zamanı asla kazandıramayız.

 

Aileyiz

Her bir yazarı yılların deneyimine sahip, birbirini tamamlayan, büyük ve mutlu bir aileyiz.

 

Biz her yayınımızda öncelikle öğrenciler için olmazsa olmaz kıymetinde olan ihtiyaçları belirler ve ona göre deneme ve kitap hazırlıklarımızı yaparız.  Bu yol haritasıyla ilerlerken fikir tasarımını ana işimiz olarak bilir, farklı ve sıra dışı fikirlerle sorularımızı üretir ve kitaplarımızı baskıya hazır hale getiririz. Genelde adımlarımızı şöyle atarız:

 

Tüm ÖSYM kaynakları tek tek taranır.

Yeni nesil sorular detaylıca irdelenir.

Hep farklı ve orijinal sorular üretilir.

Piyasadaki tüm kaynaklar incelenir ki hep farklı olalım.

Dizgi ve grafikte alanının en iyi ekibiyle çalışılır.

Ve işin en önemli yapı taşı olan yazarlarımız onlar olmadan olmaz ki.

Yazarlarımız yılların emektarları tabiri caizse eğitimin ihtiyarlar heyetinden oluşur.

Bu güzel ekip ve anlayışla bugüne kadar, çok sayıda öğrenci birçok sınavdan başarıyla geçti. Yüzlerce okul için projeler ve yayınlar ürettik. Tüm öğrencilerimizin eli ayağı, gerektiğinde gözü kulağı olduk.

 

Memnuniyetle hep yazdık.

Öğrenci memnuniyetiyle ödüllendirildik.

İlk günkü heves ve yılların tecrübesiyle, çalışmaya devam ediyoruz…

Bizim için en önemli ödül olan güveninize layık olabilmek için.

Sepet Öğe Kaldırıldı. Geri Al
  • Sepette ürün yok.

Tüm Kitap Kategorileri